Rejestracja/Informacja

Czersk

519 550 104

Brusmed

opieka zdrowotna

Masaż


W naszej placówce masaże wykonywane są przez doświadczonych masażystów i fizjoterapeutów w wydzielonym do tego celu pomieszczeniu - gabinecie masażu, dzięki czemu pacjent czuje się komfortowo.

Zabieg masażu przyspiesza proces leczenia wielu dolegliwości, pozytywnie wpływa na organizm jest również zalecany w ramach profilaktyki zdrowotnej szczególnie dla osób prowadzących siedzący tryb życia.

 

Wybierz masaż dla siebie:

– masaż całych pleców

– masaż jednego odcinka (np. lędźwie, kark i barki)

– masaż wybranej okolicy ciała (np. wybrany staw)

– drenaż limfatyczny kończyny górnej lub dolnej

 

Masaż Klasyczny/Leczniczy

To metoda skuteczna w leczeniu dolegliwości kręgosłupa i stawów, znana ludzkości już od wielu lat. Dzięki masażowi leczniczemu złagodzimy ból kręgosłupa i stawów, poprawimy odżywienie tkanek, a także zmniejszymy sztywność, napięcie i ból mięśni, zwiększymy również ich elastyczność. Zabieg ten często polecany jest przez lekarzy pacjentom z problemami zdrowotnymi i przy rekonwalescencji, jako uzupełnienie leczenia farmakologicznego i rehabilitacji.

 

Masaż Relaksacyjny

Zabieg na całe ciało, którego zadaniem jest maksymalne rozluźnienie napiętych mięśni, odprężenie i rozładowanie stresu związanego z życiem codziennym. Masaż relaksacyjny sprzyja regeneracji sił, likwidacji przemęczenia a także poprawia równowagę psychofizyczną. Jeżeli chcą Państwo przekonać się czym jest prawdziwy relaks proszę oddać się w nasze ręce.

 

Drenaż Limfatyczny

Przyjemna technika masażu poprawiająca metabolizm. Pobudza układ limfatyczny, poprawiając krążenie chłonki w organizmie. Jest jedną z najbardziej efektywnych metod leczenia obrzęków zarówno po operacjach, kontuzjach, jak również przy odczuwaniu ciężkości kończyn. Przyśpiesza także proces oczyszczania i przemiany materii działając wyszczuplająco i ujędrniająco.

 

Masaż pneumatyczny kończyn

Zabieg wykorzystuje cyklicznie napełniane powietrzem rękawy, powodujące ucisk dopasowany do wielkości kończyny. Dzięki przesuwającej się fali uciskowej możliwy jest kompresyjny drenaż limfatyczny. Zabieg stosuje się w zaburzeniach krążenia obwodowego krwi i limfy. Wspomaga również odchudzanie, zwalcza cellulit i działa odżywczo na skórę

 

Masaż Sportowy

Jest to intensywny masaż zmniejszający zmęczenie organizmu powstałe na skutek aktywności fizycznej. Techniki dobierane są indywidualnie w zależności od uprawianej dyscypliny sportowej. Celem zabiegu jest zapobieganie objawom patologicznym, które mogą pojawić się na skutek dużych przeciążeń.