Rejestracja/Informacja

Czersk

519 550 104

Brusmed

opieka zdrowotna

Masaż


W naszej placówce masaże wykonywane są przez doświadczonych masażystów i fizjoterapeutów w wydzielonym do tego celu pomieszczeniu - gabinecie masażu, dzięki czemu pacjent czuje się komfortowo.

Zabieg masażu przyspiesza proces leczenia wielu dolegliwości, pozytywnie wpływa na organizm jest również zalecany w ramach profilaktyki zdrowotnej szczególnie dla osób prowadzących siedzący tryb życia.

 

Wybierz masaż dla siebie:

– masaż całych pleców

– masaż jednego odcinka (np. lędźwie, kark i barki)

– masaż wybranej okolicy ciała (np. wybrany staw)

– drenaż limfatyczny kończyny górnej lub dolnej

 

Masaż Klasyczny/Leczniczy

To metoda skuteczna w leczeniu dolegliwości kręgosłupa i stawów, znana ludzkości już od wielu lat. Dzięki masażowi leczniczemu złagodzimy ból kręgosłupa i stawów, poprawimy odżywienie tkanek, a także zmniejszymy sztywność, napięcie i ból mięśni, zwiększymy również ich elastyczność. Zabieg ten często polecany jest przez lekarzy pacjentom z problemami zdrowotnymi i przy rekonwalescencji, jako uzupełnienie leczenia farmakologicznego i rehabilitacji.

 

Masaż Relaksacyjny

Zabieg na całe ciało, którego zadaniem jest maksymalne rozluźnienie napiętych mięśni, odprężenie i rozładowanie stresu związanego z życiem codziennym. Masaż relaksacyjny sprzyja regeneracji sił, likwidacji przemęczenia a także poprawia równowagę psychofizyczną. Jeżeli chcą Państwo przekonać się czym jest prawdziwy relaks proszę oddać się w nasze ręce.

 

Drenaż Limfatyczny

Przyjemna technika masażu poprawiająca metabolizm. Pobudza układ limfatyczny, poprawiając krążenie chłonki w organizmie. Jest jedną z najbardziej efektywnych metod leczenia obrzęków zarówno po operacjach, kontuzjach, jak również przy odczuwaniu ciężkości kończyn. Przyśpiesza także proces oczyszczania i przemiany materii działając wyszczuplająco i ujędrniająco.

 

Masaż pneumatyczny kończyn

Zabieg wykorzystuje cyklicznie napełniane powietrzem rękawy, powodujące ucisk dopasowany do wielkości kończyny. Dzięki przesuwającej się fali uciskowej możliwy jest kompresyjny drenaż limfatyczny. Zabieg stosuje się w zaburzeniach krążenia obwodowego krwi i limfy. Wspomaga również odchudzanie, zwalcza cellulit i działa odżywczo na skórę

 

Masaż Sportowy

Jest to intensywny masaż zmniejszający zmęczenie organizmu powstałe na skutek aktywności fizycznej. Techniki dobierane są indywidualnie w zależności od uprawianej dyscypliny sportowej. Celem zabiegu jest zapobieganie objawom patologicznym, które mogą pojawić się na skutek dużych przeciążeń.


replica watches fake watches replica watches uk fake Rolex watches replique rolex replique montre